Tetovë, 35 vjeçarja denoncoi bashkëshortin për ...

Tetovë, 35 vjeçarja denoncoi bashkëshortin për dhunë fizike

Autori

Autori

Portali Tetova

July 11, 2023, 12:07

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) Tetovë, njofton se një grua 35 vjeçe mbrëmë ka denoncuar bashkëshortin për dhunë fizike të ushtruar ndaj saj. Policia punon në zbardhjen e plotë të rastit.

“Një tridhjetë e pesë vjeçare, banuese e një fshati të Tetovës, mbrëmë (10-korrik) rreth orës 22:30, në SPB-Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më parë bashkëshorti i saj A.I. (33), pas një debati verbal, e ka sulmuar fizikisht.

Pak më vonë i njëjti është thirrur në Stacionin Policor të Tetovës dhe rasti është duke zbardhur dhe dokumentuar”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin

DIASPORA