Ua shiti 287 dele, por nuk ia dhanë paratë! Tet...

Ua shiti 287 dele, por nuk ia dhanë paratë! Tetovari denoncon në polici dy gostivaras!

Autori

Autori

Portali Tetova

July 3, 2023, 12:07

39-vjeçari nga Selca e Tetovës ka denoncuar dje në polici dy persona nga Senokosi i Gostivarit, pasi sipas tij, edhe pse ka kaluar afat i paracaktuar për pagesë, ata nuk ia kanë dhënë paratë për 287 dele, transmeton TV21.

“Tridhjetë e nëntë vjeçari I.I. nga Selca e Keqe e Tetovës, dje (02-korrik) në ora 15.20 në SPB-Tetovë ka raportuar se, personave S.Z.(65) dhe N.E.(42) nga Senokosi i Gostivarit para një viti i’u kishte shitur 287 dele, por edhe pas afatit të caktuar për pagesë, ata kanë kundërshtuar të paguanin plotësisht shumën sipas marëveshtjes. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, njoftuan nga SPB Tetovë.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë
xhemail-jusufi-1
BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

DIASPORA