Viti i ri nisi keq për 55 vjeçaren nga Shkupi

Viti i ri nisi keq për 55 vjeçaren nga Shkupi

Autori

Autori

Portali Tetova

January 2, 2023, 04:01

Ka nisur keq ky vit për një zonjë 55 vjeçare nga Shkupi. Dy persona, që po e kërkonin djalin e saj, e kanë su lmuar fizikisht atë.
Nga MPB thonë se po merren masa për zbardhjen e rastit.

“Me datë 01.01.2023 rreth orës 10:00 në RV Shkup, një grua e moshës 55 vjeçare ka raportuar se është su lmuar fizikisht në shtëpinë e saj në Draçevë nga dy persona

të cilët ishin në kërkim të djalit të saj, duke e kërcënuar dhe dëmtuar një pjesë të inventarit”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA