Xhaferi zyrtarëve amerikanë: Nga kush prisni ve...

Xhaferi zyrtarëve amerikanë: Nga kush prisni veprime, nga djali i Talatit, Xhelal Bajrami…?

Autori

Autori

Portali Tetova

June 23, 2023, 07:06

Shkruan: Arianit Xhaferi

Kush pret t’ja dëshmojë pafajësinë? Djali i Talatit? Islam Abazi dhe bashkëshortja e tij? Xhelal Bajrami? Gjykatësit që s’i procesojnë as Ali Ahmetin e Musa Xhaferin edhe përkundër vendimit të Gjykatës së New York-ut që i nxjerr këta dy (dhe Buçkovskin fajtor)? Gjykatësit që e shpëtuan Mijallkovin. Gjykatësit që i mbyllën sytë para 14 viktimave të spitalit modular apo të 16 viktimave të “Durmo Turs” apo atyre të “Besa Trans”???
Po i hetuan dhe Artanin, Bujarin, Aliun (e shumë të tjerë) si Merkon, të gjithë dalin të korruptuar.
Ja sot doli lajmi që nipi i Ali Ahmetit e ka blerë qendrën tregtare “Soravia” në qendër të Shkupit…

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
enver.jpeg
Shuhet nga jeta Enver Sulejmani nga Tetova, patrioti dhe njeriu që ia kushtoi jetën futbollit
Messi-termeti
Argjentina premton tërheqjen e fanellës ikonë të Messit me numër 10
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)
1681670161_maxresdefault
“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion
policia-714x420
Vrasje e dyfishtë në Kumanovë, një i plagosur

DIASPORA