Lajme

Zhan Mitrev e paditi IRL-në, tani e tërheq padinë për rastin Gjaku i papastër

Autori

Autori

Portali Tetova

January 8, 2023, 02:01

“Sot është dita kur lindi Krishti. Sot është dita kur lindi shpresa se e mira do ta mposhtë të keqen. Sot është dita kur na ka ndodhur çdo e keqe, duam ta harrojmë.

Sot është dita kur të gjithëve u urojmë vetëm të mira dhe falim të gjithë ata që na kanë bërë dëm”, shkruan Zhan Mitrev.

“Vitin e kaluar më është bërë padrejtësi përmes të pavërtetave të bëra publike. Si reagim ndaj këtyre akuzave, unë ngrita një padi kundër mediave ku paraqiteshin të pavërteta për mua.
Nuk ka qenë qëllimi im të debatoj apo të dëmtoj median, pasi më është bërë keq. Qëllimi im ishte të tregoja të vërtetën.

Por gjykimi i publikut dhe i Zotit do të gjykojë të gjitha padrejtësitë. Në këtë ditë, një festë e madhe e krishterë, është koha për falje. Prandaj vendosa ta tërheq padinë”, shton Mitrev.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë

Më shumë nga kategoria

449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
Adnan-Azizi-768x463-1
Azizi: Imagjinoni deri ku shkon injoranca, hipokrizia dhe pafytyrësia e DUI-stave! Kërkojnë mbylljen e kazinove!
merko
Akuza ndaj Merkos dhe 10 personave të tjerë për krim urbanistik
-1200-630-arta-kabashi-726348369854740484565-696x3921-1-1709194693
Arta Kabashi tregon se çfarë i ka ndodhur pas ”BBV”: M’i ka ndezur …
snopce-elmi
Snopçe: Deputetët e Selës mbështetën ligjin e Artan Grubit për lojërat e fatit! (Video)
IMG_2225
Adina Osmani nga Universiteti i Tetovës, fituese e çmimit “Unaza Inxhinierike”
IMG_2223
Misi i Maqedonisë ra nga lartësia duke bë “selfi”, theu 11 brinjë

DIASPORA