Zhan Mitrev e paditi IRL-në, tani e tërheq padi...

Zhan Mitrev e paditi IRL-në, tani e tërheq padinë për rastin Gjaku i papastër

Autori

Autori

Portali Tetova

January 8, 2023, 02:01

“Sot është dita kur lindi Krishti. Sot është dita kur lindi shpresa se e mira do ta mposhtë të keqen. Sot është dita kur na ka ndodhur çdo e keqe, duam ta harrojmë.

Sot është dita kur të gjithëve u urojmë vetëm të mira dhe falim të gjithë ata që na kanë bërë dëm”, shkruan Zhan Mitrev.

“Vitin e kaluar më është bërë padrejtësi përmes të pavërtetave të bëra publike. Si reagim ndaj këtyre akuzave, unë ngrita një padi kundër mediave ku paraqiteshin të pavërteta për mua.
Nuk ka qenë qëllimi im të debatoj apo të dëmtoj median, pasi më është bërë keq. Qëllimi im ishte të tregoja të vërtetën.

Por gjykimi i publikut dhe i Zotit do të gjykojë të gjitha padrejtësitë. Në këtë ditë, një festë e madhe e krishterë, është koha për falje. Prandaj vendosa ta tërheq padinë”, shton Mitrev.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA