fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
danillovski
Danillovski: Covid 19, praktikisht ka përfunduar
ASH-Bushi
ASH i kërkon Prokurorisë Publike që të hetojë skandalin e zv.ministrit Nazim Bushi
ali-ahmeti-750x430-1-1
Nga nesër Ali Ahmeti në terren, publikohet agjenda e plotë për takimet në Gostivar
Ambasada-e-Gjermanis
Ambasada e Gjermanis në Shkup me njoftim për terminet
vucic-kurti
Kurti: Serbia i konsideron Bosnjën, Malin e Zi dhe Kosovën si shtete të përkohshme
Tetovari-aratisje
I ekstraduar nga Gjermania për vrᾳsje – Kush është tetovari Bekim Memeti i cili u arratis nga bῡrgu
policia-burgosja
Suspendohen dy polic pas arratisjes së të bu rgosurit nga Tetova
policija-zatvorska-grabnat-zatvorenik-840x437-1
“I dënuar me 20 vite” | Kush është i burgosuri që u rrëmbye mbrëmë në Shkup?

Trend

Elita-5
Kthimi i madh i Elitës 5 me këngën “Natën e mirë”
KSHZ-780x439-2
KSHZ: Dalja deri në orën 9 është 7,22 për qind, më e lartë se ajo më 8 maj
MICKO-696x438
Mickoski: Nuk ka podrume të kuqe, Ahmeti sheh fantazma
Screenshot-2024-05-22-115703-780x439-1-696x392
Banorët e Likovës fillojnë me paraqitjen e dëmeve bujqësore pas reshjeve të djeshme
-900-0-1701238447xiqos-750x375-228
IQOS të dëmshme njëjt sa duhani
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9194
Halil Kastrati nderohet me “Çmimin e Mirësisë” nga Erdogan

DIASPORA