Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
Ahmetist-Erdoganist
A po ndahet BDI-ja siç u ndanë dikur Gylenistët dhe Erdoganistët?
Ahmeti-Dehari-Bekteshi
Ahmeti, Bekteshi e Dehari së bashku për kafe në Kërçovë!
Besa-reagim-BDI
Lëvizja BESA – Tearcë: BDI-ja e vulës mbrëmë erdhi në Tearcë për të parë dështimin një vjeçar të Nuhi Nezirit
Nevzat-Bejta
Nevzat Bejta: Unë, i dërguari i Zotit (video)
Nuhi-Neziri
Neziri: Realizuam shumë projekte me përkrahje nga Qeveria
Ahmetismi-BDI-Tearc
Ahmetistët e Komunës së Tearcës dhe Artan Grubi
Autobus-shkup
Derivatet ulen, çmimet e biletave s’ndryshojnë
taravari-kovacevski
Sot pritet të finalizohen bisedimet për hyrjen e ASH-së në Qeveri
Kodra-e-Diellit
Bllokohen dy fëmijë nga Shkupi në Kodrën e Diellit

Trend

Kuvend-696x437
Ndërroi jetë ish deputeti në Kuvendin e Maqedonisë, bie nga kulmi i shtëpisë së tij (Foto)
Kuvendi_07-730x470-1
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
mpj-1-1-1-1-1
Qytetarët e RMV të largohen nga Libani për shkak të përkeqësimit të situatës së sigurisë, apelon MPJ
autobus-privat-shkup
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë në Shkup, shkak borxhet ndaj tyre
bejxhan
Micevski i VMRO-së ftoi deputetët turq t’i bashkëngjiten qeverisë, Bejxhan Iljaz: Jemi pjesë e Frontit Evropian
Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
IMG_0889
Përmbytet Spitali i Tetovës
FB8A93BE-69E3-4D97-914E-FC60DBE46085-1024x617
EVN do të ndërpret energjinë elektrike në Tetovë për shkak të rrezikut nga goditjet elektrike pas motit të keq
DE433DFE-8C6D-4421-9991-BB9A5E35D676-1024x593
Ndërroi jetë Isuf Kadriu, zëvendëskryeredaktori i TV ALSAT
IMG_0871
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
IMG_0851
Taravari: Prej sot s’ka votues dhe jovotues, por ka nënshtetas për të cilët do të punojmë maksimalisht dhe njësoj

DIASPORA