Bllokohen dy fëmijë nga Shkupi në Kodrën e Diellit

Bllokohen dy fëmijë nga Shkupi në Kodrën e Diellit

Autori

Autori

Portali Tetova

February 5, 2023, 03:02

Gjatë ditës së djeshme policia e Tetovës ka arritur të shpëtojë dy të mitur nga Shkupi të cilët kishin mbetur në objektin afër skiliftit në Kodër të Diellit, pasi si pasojë e mjegullës së dendur dhe erës, nuk kanë mundur të zbresin në qendrën e “Kodrës së Diellit”.

Nga MPB bëjnë të ditur se dy fëmijët shendosh e mirë janë kthyer në qendër të Kodrës së Diellit.

“Më datë 04.02.2023 në ora 15:35 në SPB-Tetovë është raportuar se dy të mitur nga Shkupi ndodhen në një objekt afër skiliftit “Kodra e Diellit” dhe për shkak të mjegullës së dendur dhe erës së fortë nuk kanë mundur të zbresin.

 

Në vendngjarje kanë shkuar punonjës policorë nga Departamenti policor “Kodra e Diellit” dhe në bashkëpunim me Ratrak, rreth orës 16:20 të miturit janë gjetur, janë marrë dhe shëndoshë e mirë në janë kthyer në qendër të lokalitetit”, thonë nga MPB.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
laporta
Laporta mes lotësh pas akuzave për korrupsion ndaj Barçës
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA