received_2470441966679708-750x430
Vrasja në Debresh të Gostivarit
445255
Një qytetar i Tetovës ka fituar 2.5 milionë euro nga interneti dhe rrjetet sociale
qent-vetura
Pse qentë vrapojnë pas veturave dhe çiklistëve gjatë natës
Kasami-Japonia
Japonia ndan grant prej 77 mijë eurosh për shkollën Kirili dhe Metodi, Kasami mirëpret ambasadorin
termeti-ri
Tërmeti i ri godet Turqinë. Pamje si shembet ndërtesa në qytetin Malatya
Nezvat-Rugova-Ilirida
Rugova ishte kundër “ASOCIACIONIT” në Maqedoni
minsitrat-e-rinj
Mexhiti, Lloga, Aliu dhe Shukova për ministra – edhe sot debatohet në Kuvend
vucic-kurti
Albin Kurti e Vuçiq takohen sot në Bruksel
milaim-fejziu-1024x682-1
Ndahet nga jeta profesor Milaim Fejziu

Trend

IMG_3220
Naim Ismaili zgjidhet kryetar i Këshillit Komunal të Tetovës
adnanaziziiii-696x475
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
billi-696x455
Kasami: BDI 20 vjet nuk e bëri decentralizimin, po harxhojnë paratë që fituan derisa ishin në pushtet
wegferegr
Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet
jklhkl (4)
Dogana e Maqedonisë në aksion! Kapen fustane, motoçikleta e cigare
Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës

DIASPORA