728 x 94
IMG_6910
Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, eskavatorin e nget Bilall Kasami
Komuna-e-Tetoves
Këshilli komunal i Tetovës vazhdon për një vit pezullimin e Shik Jellak
338168878_147403271327272_6649630301481473582_n
Federata franceze e futbollit, i ndalon arbitrat të ndërpresin ndeshjet për Ramazan!
spitali-gostivar
32 vjeçarja ka kanosur me mjet të mprehtë punonjësit e Spitalit modular në Gostivar
bangladesh
Mbi 3 000 leje pune për punëtorë të huaj – në listë edhe punëtorë nga Nepali dhe Pakistani!
Ramazan
Nëntë gjërat që e prishin agjërimin
CH-Zvicra
Pse shkurtesa dhe emërtimi ndërkombëtar për Zvicrën është CH?
Mjeku-Kosovar
Mjeku nga Kosova: Operimi i 1 pacienti shqiptar më jep kënaqësi sa për 100 gjermanë (video)
Furkani-Faton-Ahmeti
Gjuha shqipe shkilet me dy këmbë nga Fondi për Sigurim Shëndetësor (video)
vucic-kurti
Vuçiq paralajmëroi vizitë në Kosovë, Kurti thotë se ai është i padëshiruar
aksidenti1
Gjendet një trup i pajetë në rrugën Shkup-Bllacë

Trend

IMG_6854
Informacionet zyrtare për krismat e mbrëmshme në Tetovë!
KSHZ-Maqedoni
Refuzohet kërkesa që fleta e votimit të jetë në dy gjuhë në tërë vendin
stevo-696x429
Pendarovski: Nëse anulohet Marrëveshja e Prespës, nuk do të jemi më anëtarë të NATO-s
ddddddd
Fronti Europian hapi shtabin komunal zgjedhor në Strugë
420736047_807260058103849_4861726751723957370_n
Sot bëhet prezantim i projektit të ri të Stadiumit të qytetit në Tetovë
Казино Аврора Зеркало
Для российской мобильной ОС "Аврора" хотят начать разрабатывать игры Компьютерные и мобильные игры
IMG_6910
Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, eskavatorin e nget Bilall Kasami
Screenshot
Krerët e VLEN dhe Fetah Alimi pjesëmarrës në stadium
IMG_6890
Stërmbushet stadiumi i Tetovës
IMG_6889
Rrëfimi i 61 vjeçarit që u sulmua nga ariu. Zoti më dha një fuqi që ta shtyj dhe të fshihem në kasolle

DIASPORA