IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
BESA2
Qindra qytetar në themelimin e Lëvizjes Besa në Austri
336698225_170746399155067_147647360981271387_n
Nuk e lejuan të ulet në lokal, reagon gazetarja tetovare
220318132508-russia-crimea-annexation-anniversary-puting-031822-696x420-1
Gjykata e Hagës pret ta arrestoj, Putin provokon duke vizituar Krimenë
gabriel-escobar
Escobar mendon njëjtë si Kurti: Çka ndodh në Ohër
ahmeti-eskobar
Ahmeti takon Escobarin: Me rëndësi jetike zgjidhja e kontestit mes Kosovës dhe Serbisë
a3
Punoi te Parkingu i Qytetit, dyshon se e hoqën nga puna pasi u sëmur
Policia-Maqedoni
Ja ngucën djalin, 43 vjeçari ju hy shpullave nxënësve të shkollës fillore
kamioni
Autostrada Shkup-Tetovë, shleperi fluturon jashtë rruge
Donald-Trump
"Do më arrestojnë të martën", fjalim dramatik i Trump
1c10ee8f-4a01-4122-8c6f-af19662585f6
Vazhdojnë bisedimet në takimin Kurti-Vuçiç në Ohër

Trend

IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA