received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Grubi-Cair
Grubi: Mbrëmë salla ishte e mbushur me aktivist, nuk e kemi detyruar askënd
vezet
Ngrihen çmimet e vezëve dhe orizit, një vezë do të kushtoj deri në 9,8 denarë
Idrizov
Është zbuluar një tunel në búrgún e Idrizovës
gjyqi-spitali
Procesi gjyqësor drejt fundit, dëshmuan ekspertët nga Fakulteti Elektro Teknik
Fatmir-Mexhiti-Oda-e-mjekve
Fatmir Mexhiti takohet me përfaqësuesit e Odës së Mjekëve
spb-tetove-policia
Súlmòhet fizikisht një i ri nga Tearca
Alternativa-780x470-1
Alternativa për tubimin e BDI-së në Çair: Mbrëmë filloi fundi i pushtetit të BDI-së!
policia-naten1
Tetovarja privohet nga liria në Gostivar, mashtronte me viza për punë në Gjermani
bangladesh
Maqedonia do të ofrojë punë për 10-20 mijë punëtorë nga Bangladeshi, Nepali, Pakistani
kazinot
Kazinot, “varri” i të rinjve dhe qytetarëve në Maqedoni

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA