gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Grubi-Cair
Grubi: Mbrëmë salla ishte e mbushur me aktivist, nuk e kemi detyruar askënd
vezet
Ngrihen çmimet e vezëve dhe orizit, një vezë do të kushtoj deri në 9,8 denarë
Idrizov
Është zbuluar një tunel në búrgún e Idrizovës
gjyqi-spitali
Procesi gjyqësor drejt fundit, dëshmuan ekspertët nga Fakulteti Elektro Teknik
Fatmir-Mexhiti-Oda-e-mjekve
Fatmir Mexhiti takohet me përfaqësuesit e Odës së Mjekëve
spb-tetove-policia
Súlmòhet fizikisht një i ri nga Tearca
Alternativa-780x470-1
Alternativa për tubimin e BDI-së në Çair: Mbrëmë filloi fundi i pushtetit të BDI-së!
policia-naten1
Tetovarja privohet nga liria në Gostivar, mashtronte me viza për punë në Gjermani
bangladesh
Maqedonia do të ofrojë punë për 10-20 mijë punëtorë nga Bangladeshi, Nepali, Pakistani
kazinot
Kazinot, “varri” i të rinjve dhe qytetarëve në Maqedoni

Trend

...
IMG_0412-800x534
Kurti ndahet baras në shah me mjeshtrin i cili e mposhti Kasparovin
gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Arafat
Haxhinjtë vazhdojnë udhëtimin shpirtëror me vizitën në malin Arafat
lsdm-4-1-750x430-1-1
Kandidatët e LSDM-së prezantojnë programet e tyre
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
IMG_0379
Kurban Bajrami, qytetarët ankohen për çmimet e larta

DIASPORA