Është zbuluar një tunel në búrgún e Idrizovës

Është zbuluar një tunel në búrgún e Idrizovës

Autori

Autori

Portali Tetova

March 21, 2023, 03:03

Në búrgún e Idrizovës është zbuluar një tunel i gërmuar, kanë konfirmuar për “360 shkallë” nga Drejtoria për Zbatimin e Sanksioneve.

Siç thonë, përfaqësues të më tepër institucioneve përgjegjëse janë në teren dhe janë duke vepruar në lidhje me rastit, dhe për këtë shkak gjatë ditës priten më tepër informacione zyrtare.

Një pjesë e mediave duke u thirrur në burimet e veta, jozyrtarisht publikuan se tuneli është zbuluar sot në aksionin e policisë së búrgút. Tuneli ka qenë në gjerësi prej 60 metra. /SHENJA/

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA