IMG_4628
Arbër Ademi profesor kundër Arbër Ademit deputet
albert
KRIMI DHE HAJDUTERIA
Dikur i iknin varfërisë, sot krimit dhe hajdutërisë!
xhevdet
Shkruan: Albion Memeti
Shkëlqimi dhe rënia e deputetëve të zëshëm të ASH-së
supermarketet-800x445
RRITJA E CMIMEVE TE PRODUKTEVE
Nga nesër prodhimet e brumit (pastat) do të lirohen me 15%, produktet e qumështit me 10%
sdsm-888888-1-800x445
RRITJA E PENSIONEVE
LSDM: Rriten pensionet për 330.000 pensionistë
gerdeci-750x375-1
TRAGJEDIA GERDECIT
15 vjet nga tragjedia e Gërdecit
escobar-eskobar
ESKOBAR NE KOSOVE
Tri ditë nga takimi i Ohrit: Escobar sot qëndron në Serbi, gjatë javës edhe në Kosovë
mehmet
Pesë vite pa Mehmet Latifin
Apple-1
Produktet e Apple që priten të vijnë gjatë vitit 2023
tiktok-730x410-1
Këto janë vendet që kanë ndaluar TikTok-un
auto_studente-28-11546940291
Protesta dhe bllokada studentore në Shkup

Trend

panevezietis-grasino-nuzudyti-kazino-administratore-780x439-1-750x430
Manastir, një 35-vjeçar me benzinë i ka djegur 6 aparate në një kazino
pompa-benzines-derivatet-naftes
Lirohet çmim i naftës, shtrenjtohet çmimi i benzinës në Maqedoninë e Veriut
received_379209358223557-750x430
Bujar Osmani tregon si ishte organizuar atentat ndaj tij (VIDEO)
IMG_4628
Arbër Ademi profesor kundër Arbër Ademit deputet
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA