37 vjeçari nga Strimnica ia ka marrë shtëpinë n...

37 vjeçari nga Strimnica ia ka marrë shtëpinë një gruaje duke e kërcënuar atë dhe fëmijët e saj

Autori

Autori

Portali Tetova

April 3, 2023, 12:04

Nga SPB-Tetovë bëjnë të ditur se një grua ka raportuar se është zhvatur nga një 37-vjeçar nga Strimnica e Tetovës.

Nga SPB-Tetovë thonë se 37-vjeçari i ka detyruar të shisnin shtëpinë, në këmbim të një apartamenti në Tetovë, por që nuk i ka dhënë as apartamentin as paratë.

“Dje (02-prill) në ora 15:15 në SPB Tetovë është thirrur personi V.A. (37) nga Strimnica e Tetovës, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga një grua 50-vjeçare të cilën në fund të vitit të kaluar nën kërcënimin ndaj saj dhe fëmijëve të saj ka zhvatur duke i detyruar të shesin shtëpinë e saj, kinse në këmbim të një apartamenti në Tetovë dhe parave.

Por, sipas raportit, ajo nuk ka marrë as apartament e as para, edhe pse ka nënshkruar marrëveshje shitblerjeje.

 

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit dhe kundër V.A. do të vijojë parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

 

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar

DIASPORA