Befason Kasami: I kemi bërë ftesë zyrtare ASH-së ti bashkohet frontit opozitar

October 30, 2023, 08:10

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami në intervistën për Klan Maqedoni, ka deklaruar se i ka bërë ftesë zyrtare ASH-së që t’i bashkohet bllokut opozitar. “Votuesi shqiptar tashmë kërkon bashkimin e opozitës për të çuar në opozitë BDI-në.”- ka deklaruar Kasami.Sipas Kasamit, ASH ose do të bashkohet me frontin opozitar ose në të kundërtën do jetë me BDI ashtu siç ka vepruar tani si ahpëtimtare e saj. Zërat se ASH nuk i bashkohet opozitës Kasami i cilësoi si jopërfundimtare pasi ka eksponent të kësaj partie që e duan bashkimin opozitar.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
Liqeni_Treska-780x470
Liqeni Treska dikur atraksion turistik, sot i mbytur nga plehrat
prizren-tetove
Tuneli Tetovë-Prizren e pret përbërjen e re të Kuvendit
sokratis-famelos
Famelos: Ratifikimi i memorandumeve do ta avanconte bashkëpunimin me RMV-në
Rainy weather in North Macedonia
Çfarë moti na pret në fundjavë? Bëhuni gati për reshje shiu
IMG_9270
Qentë endacakë kanë kafshuar tre persona në Shkup
angelov-368169 (1)
Angelov: “Lufta e vitit 2001 e panevojshme, shqiptarët do t’i kishin realizuar të drejtat e tyre – kam pirë kafe me veteranët e UÇK-së”

DIASPORA