Edhe Zejdi ashtu si Grupi i Zjarrit paralajmëro...

Edhe Zejdi ashtu si Grupi i Zjarrit paralajmëron takime me qytetarët

Autori

Autori

Portali Tetova

February 1, 2023, 02:02

Deputeti i pavarur, Skender Rexhepi – Zejd, nëpërmjet një shkrimi ka paralajmëruar takime me qytetarët nën moton “llogaridhënie politike”.

Më poshtë e gjeni shkrimin e plotë të Zejdit:

“LLOGARIDHËNIE POLITIKE! Të dashur qytetarë…
Gjatë fushatës së zgjedhjeve parlamentare 2020, nga ju kërkoja që të përkrahni synimet dhe pëpjekjet tona për një shoqëri më cilësore, si në fushën ekonomike, sociale e arsimore dhe ju me votën tuaj e mundësuat atë sukses zgjedhor.

Andaj SOT, unë deputeti i juaj, ju ftoj të merrni pjesë në LLOGARIDHËNIEN TIME para jush për aktivitetin e deritashëm si deputet, qoftë për sukseset, poashtu edhe për dështimet eventuale në këtë rrugëtim politik.

Data : 04. shkurt (e shtunë) me fillim në ora 19.00,
Vendi : hoteli “Holiday INN” Shkup.
Ju mirëpresim me vërejtjet dhe sygjerimet e juaja…”.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
laporta
Laporta mes lotësh pas akuzave për korrupsion ndaj Barçës
guardiola
Guardiola: Nuk jam trajneri i Realit që të premtoj Champions
xhaka-shaqiri
Xhaka e Shaqiri në Serbi, presidenti i Federatës zvicerane flet për sfidën
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA