Lajme

Hoxha: Jemi opozitë e BDI-së

Autori

Autori

Portali Tetova

January 24, 2023, 08:01

Ne jemi opozitë për gabimet e BDI-së, Qeverisë, kurse kur vjen puna për eurointegrimet, ne jemi konstruktiv, kështu u shpreh Arijanit Hoxha nga Lëvizja Besa në ClickPlus.

“Ti je në opozitë dhe je kundër eurointegrime. Jo, jo!

Ne jemi opozitë për politikat e gabuara të BDI-së, politikat e gabuara të Qeverisë, ndërsa për prioritetet, të cilat janë vendosur si prioritet i qytetarëve, mendoj se aty kemi qenë decid dhe nuk jemi të lëkundur aspak…

 

Tash mendoj se ka ndryshuar edhe retorika e BDI-së, sepse më parë thonin se ja këta janë opozitë dhe janë të lidhur me VMRO-në, por kur erdhi puna te ndryshimet kushtetuese, kur i duhen numrat, sa mirë zbuten”, tha Hoxha.

Sipas tij, “BDI po tenton ta shpëtojë veten nëpërmjet ndryshimeve kushtetuese”.

 

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
weffwerfwe
Formacioni i mundshëm, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria kundër Italisë
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_0412-800x534
Kurti ndahet baras në shah me mjeshtrin i cili e mposhti Kasparovin
gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Arafat
Haxhinjtë vazhdojnë udhëtimin shpirtëror me vizitën në malin Arafat
lsdm-4-1-750x430-1-1
Kandidatët e LSDM-së prezantojnë programet e tyre
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
IMG_0379
Kurban Bajrami, qytetarët ankohen për çmimet e larta

DIASPORA