I ekstraduar nga Gjermania për vrᾳsje – Kush ës...

I ekstraduar nga Gjermania për vrᾳsje – Kush është tetovari Bekim Memeti i cili u arratis nga bῡrgu

Autori

Autori

Portali Tetova

January 13, 2023, 03:01

I ekstraduar nga Gjermania për vrᾳsje – Kush është shqiptari Bekim Memeti i cili u arratis nga bῡrgu

I bῡrgosuri Bekim Memeti, i cili gjatë rrugës për në spital ka plagosur një polic të bῡrgut dhe është arratisur është i dënuar me bῡrg për një vrᾳsje të kryer në vitin 2016 në Reçicë të Vogël të Tetovës, zbῡlon Telma.

Memeti fillimisht u dënua në mungesë, ndërsa në vitin 2020 u arrestua në Berlin të Gjermanisë dhe më pas u ekstradua. Procedura u përsërit në gjykatë dhe u dënua sërish me bῡrg të gjatë.

Në shtator të vitit 2016, në rrugën 188 në Mala Reçicë, ka pasur një debat mes dy grupeve, gjatë së cilës ka vdekur një person, për të cilin është akuzuar dhe dënuar Memeti, i cili tani është sërish në arrati.

I arratisuri Memeti është gjetur në Gjermani, i cili mbrëmë në rrethana të çuditshme ka arritur të arratiset nga një furgon i policisë së bῡrgjeve rrugës për në spital. Mësohet se Memeti ka arritur t’i marrë ᾳrmën drejtuesit të furgonit pavarësisht pranisë së tre punonjësve të tjerë të bῡrgut, ka plagosur rojen e bῡrgut me ᾳrmën e shërbimit dhe është arratisur me një makinë që ndodhej pranë vendit të ngjarjes. Arratisja u raportua në orën 23:30 të mbrëmjes së djeshme.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë

DIASPORA