Ish-gruaja e Hakimit ia kërkoi gjysmën e pasuri...

Ish-gruaja e Hakimit ia kërkoi gjysmën e pasurisë, por mbeti duarthatë-ja arsyeja

Autori

Autori

Portali Tetova

April 14, 2023, 07:04

Ish-gruaja e Achraf Hakimit, Hiba Abouk e kërkoi divorcin dhe e donte më shumë se gjysmën e pasurisë dhe të pronave të futbollistit maroken.

Ai është njëri prej futbollistëve më të paguar në Ligue 1, mbrojtësi i djathtë i merr më shumë se 1 milion euro në muaj, ndërsa 80% e këtyre parave i shkojnë nënës së tij, Fatima, shkruan “Gazeta Express”.

Tashmë ish-gruaja e tij, aktorja e famshme spanjolle mendonte se do t’i binte jackpoti pas ndarjes me futbollistin, i cili akuzohej për sulm seksual ndaj një femre dhe kjo ishte arsyeja e ndarjes më pas me ish-bashkëshorten.

Por, kur arritën në gjykatë, ata e kuptuan se Hakimi nuk kishte prona dhe as para në bankë në emër të tij.

Ai në realitet e kishte vendosur krejt pasurinë në emrin e nënës së tij qe një kohë të gjatë.

 

Futbollisti i Paris Saint-Germainit nuk ka në emër të tij as prona, as stoli e as vetura.
Çka do që dëshiron të blejë, fillimisht e pyet nënën e tij. Askush nuk e kishte menduar këtë taktikë. /Gazeta Express/

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë

DIASPORA