Komuna rregullon korpën 'sa hap e mbyll sytë'

Komuna rregullon korpën ‘sa hap e mbyll sytë’

March 20, 2023, 09:03

Çaste më parë individ të papërgjegjshëm kanë dëmtuar një koprë të mbeturinave në qendër të qytetit. I menjëhershëm ka qenë rreagimi i organeve komunale duke e rregulluar të njëjtën dhe vendosur në vend.

Samet Bislimi nga komuna e Tetovës pas rregullimit të korpës ka deklaruar për Tetova1 se korpa është rregulluar por turpi i keqbërësve ngeli.

Dukuria e shkatërimit të pronës publike në Tetovë nuk është e re, ditë më parë u dëmtuar çeshma e cila gjendet në Parkun e Xhamisë Pashës. /tetova1/

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA