Lajme

Miliarderi i “TikTok” ndalon në rrugë këngëtarin shqiptar dhe i bën një sfidë, ai fiton orën qindra mijëra paund (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

March 1, 2023, 08:03

Miliarderi i Tik ToK, Adam Abraham, ka ndaluar në rrugët e Londrës, pikërisht këngëtarin Ardit Çuni, duke e sfiduar që të këndojë një këngë që i vjen në mendje, e cila përmban fjalën “lose”.

Nëse do të fitonte sfidën, Arditi do të merrte një orë me vlerë 220.000 paund. Dhe e dini çfarë ndodhi? Arditi menjëherë u bë pjesë e sfidës së Abrahamit të cilët jo vetëm që e fitoi, por tërhoqi edhe vëmendjen e të gjithë kalimtarëve në rrugë me sfidën e tij.

Pasi këndoi Arditi u shoqërua nga Adam në dyqan për të marrë orën qindra mijëra paund.

 

E kjo sfidë është duke bërë xhirron e rrjetit ku si dhe kalimtarët në rrugë edhe ndjekësit e kanë komplimentuar Arditin për zërin e tij unik dhe për performancën e shkëlqyer pak minutëshe që dhuroi, e sigurisht edhe duke e uruar për orën e re.

 

@loveluxury.co.uk Will you accept the challenge if someone asks you to sing in the street from now on? 😍🔥 #patekphilippe #challangetiktok #challanges #winawatch #streetfashion #singer #singingchallange #awkard #watchlover #watches #fyp #londonlife ♬ Uplifting & Inspiring Pop (Medium) – TimTaj

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

ewrfgererg
Kylian Mbappe zyrtarisht lojtar i Real Madrid, pozon me fanellën e ‘los blancos’
IMG_2342
Një muaj spektakël, sonte përfundon Euro 2024, Spanja përballë Anglisë në finalen e madhe
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre

Më shumë nga kategoria

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
taravari-arbennn-696x438
Ministri Taravari realizon edhe një premtim: Deri në fund të vitit do të punësohen 300 specializantë privat
452518931_1265767194697996_8406614727011396292_n
Sedat Sulejmani mer detyrën në Ministrinë e Kulturës
Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova

DIASPORA