Lajme

Mitovski: Në Listen e zezë amerikane nga BDI janë Izet Mexhiti dhe Blerim Bexheti (Video)

Autori

Autori

Portali Tetova

March 9, 2023, 12:03

Në pyetjen e shikuesve në epizodin e sotëm të “Muhabete të rënda” të kryeredaktorit të INFOMAKS, Aleksandar Mitovski, shpalos se egzistojnë informacione për ate se cilët persona mund të gjenden në listën e zezë në SHBA-ve.

-Shpekulohet për Teuta Arifin, Blerim Bexhetin dhe gjykatës të cilët kanë bashkëpunuar me ta, një deputet nga përbërja aktuale e BDI-së, përmendet edhe Izet Mexhiti,

do të ketë edhe nga VMRO-DPMNE dhe nga LSDM, një listë interesante, tha Mitovski kryeredaktor i Infomaks gjatë emisionit të sotëm.

 

Ndiqeni emisionin nga minuta e ( 14:00)

 

 

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?

Më shumë nga kategoria

kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
bajrami
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
arben-1
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë
448924440_1022029995961635_3368955905961830429_n
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
IMG_0889
Përmbytet Spitali i Tetovës
FB8A93BE-69E3-4D97-914E-FC60DBE46085-1024x617
EVN do të ndërpret energjinë elektrike në Tetovë për shkak të rrezikut nga goditjet elektrike pas motit të keq
DE433DFE-8C6D-4421-9991-BB9A5E35D676-1024x593
Ndërroi jetë Isuf Kadriu, zëvendëskryeredaktori i TV ALSAT

DIASPORA