Në Tetovë nuk ndalet puna, asfaltohet edhe një ...

Në Tetovë nuk ndalet puna, asfaltohet edhe një rrugë tjetër

June 24, 2023, 07:06

Komuna e Tetovës nuk ndalet me punët në terren për ndërtimin e rrugëve dhe rrugicave të reja për qytetarët e kësaj komune.

“Projekt pas projekti, punë pas pune edhe rruga “Mirce Acev” dalëngadalë po merr pamjen e një rruge moderne. Ndryshimi që kemi sjellur po prek çdo rrugë dhe lagje të qytetit. Shumë shpejt rruga do jetë e hapur për qarkullim!”, ka njoftuar kryetari i këshillit komunal të Tetovës, Besar Durimishi.

Durmishi ka shkruar se fjala e dhënë do të thotë punë, realizim, përkushtim.

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA