Nuk dihet fati i 26 vjeçarit nga Gostivari – Fa...

Nuk dihet fati i 26 vjeçarit nga Gostivari – Familjarët kërkojnë ndihmë

Autori

Autori

Portali Tetova

April 12, 2023, 07:04

Familjarët e Astrit Ismailit nga Gostivari kërkojnë ndihmën e çdokujt që mund të ketë informacion në lidhje me fatin e tij.

Ai ka humbur kontaktet me familjen që nga dita e hënë, ndërsa gjërat personale të tij janë në banesën ku ka jetuar në Shkup.

Njoftimi nga familjarët:
Djali ne foto Astrit Ismaili 26 vjet nga Gostivari, qe nga dita e hene data: 10.04.2023 është i zhdukur nga banesa e tij në Shkup me adresë: VARSAVSKA nr.17. Gjërat e tij personale si telefon, laptop të gjitha gjenden ne banesë.

Banesa është me të vjellura dhe andaj nuk dihet për gjendjen e tij shëndetësore.

Policia po i kryen hetimet e duhura, familjarët gjithashtu lusin të gjithë qytetarët e Shkupit, që nëse e takojnë djalin, të kontaktojnë policinë ose në numrin : 071 433 777 .

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA