“Po unë si kam kërkuar takim” – Edi Rama përgji...

“Po unë si kam kërkuar takim” – Edi Rama përgjigjet për “refuzimin e Kasamit”

Autori

Autori

Portali Tetova

July 6, 2023, 11:07

Kryeministri Edi Rama u shpreh i habitur nga pyetja e gazetarëve në lidhje me takimin ” e refuzuar” nga kreu i Lëvizjes Besa, bilall Kasami.

Po unë si kam kërkuar takim”, tha shkurt Rama.

Më tej, siç përcjell KlanM, Rama vijoi me ironizime në adresë të kreut të Komunsë së Tetovës.

“Mund të jetë gëzuar paraprakisht duke menduar se unw mund t’i kërkoj takim. Një refuzim preventiv quhet ky…Kryetari i Komunës së Tetovës, djalë i mirë. Nuk do ta hiqja kurrë nga puna e komunës sot për punët e NATO-s”, deklaroi Edi Rama./KlanMacedonia

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin

DIASPORA