Rrahje mes fqinjëve, 79-vjeçarja nga Shipkovica...

Rrahje mes fqinjëve, 79-vjeçarja nga Shipkovica e Tetovës përfundon në spital pasi shtyhet gjatë rrëmujës

Autori

Autori

Portali Tetova

June 30, 2023, 12:06

Një 79-vjeçare nga Shipkovica e Tetovës ka përfunduar në Spital, pasi është rrëzuar duke u shtyrë nga një fqinj i cili kishte ardhur në shtëpinë e saj për t’u kacafytur me birin e saj, bëhet e ditur nga Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë, përcjell TV21.

“Pesëdhjetë e dy vjeçari M.Q. nga Shipkovica e Tetovës, mbrëmë (29-qershor) në ora 21:25, në SPB Tetovë ka raportuar se fqinji i tij S.M.(52) rreth orës
19.10 së pari kishte qenë i kyçur në një zënkë verbale me vëllain e tij dhe e ka kërcnuar me një mjet të mprehtë, kurse më pas e ka shtyrë nënën e tij 79-
vjeçare Z.Q. Sipas njoftimit, ajo ka rënë dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore, të cilat janë konfirmuar në Spitalin klinik të Tetovës. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, qëndron në njoftimin e SPB Tetovë.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA