Maqedoni

Sërish aksident vdekjeprurës në rrugët e Maqedonisë, vetura godet për vdekje një këmbësor

Autori

Autori

Portali Tetova

May 8, 2024, 01:05

Mbrëmjen e djeshme, pak para mesnate, në rrugën rajonale Strumicë-Vallandovë ka ndodhur një aksident fatal, ku një veturë ka përplasur për vdekje këmbësorin 44 vjeç.

“Me datë 07.05.2024 në ora 23:55 në SPB-Strumicë është raportuar se në rrugën rajonale Strumicë – Vallandovë, përballë fshatit Kosturino, automjeti i pasagjerëve “Volkswagen Passat” me targa të Strumicës, i drejtuar nga K.M. (46) nga fshati Kuklish i Strumicës, ka goditur këmbësorin R.S. (44) nga fshati Josifovë i Vallandovës. Pas aksidentit R.S. është dërguar në Qendrën Mjekësore në Strumicë, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekja e të njëjtit”, thuhet në raportin e MPB-së.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Ali Ahmeti
Ali Ahmeti nesër del para mediave!
Blerim-Bexheti
Blerim Bexheti lë komunën e Sarajit, do të vazhdojë si deputet i Kuvendit
IMG_9463
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
IMG_9462
Talat Xhaferi nuk heq dorë nga posti i kryeministrit deri në zgjedhjen e Qeverisë së re
ergergergrerg
Në minaren e xhamisë në Malishevës të Kosovës, hëna zëvendësohet me shqiponjën dy krenare
440745366_1486878815260800_8608143312442509317_n-780x470
Gashi: Do të garantoj të drejtën e mendimit dhe fjalës personale si për deputetët e pushtetit ashtu edhe për ata të opozitës

DIASPORA