Taulant Ibraimi, vazhdon karierrën në basketbol...

Taulant Ibraimi, vazhdon karierrën në basketboll, do të luaj në Ligë të Parë në Maqedoni

July 30, 2023, 07:07

Pas karierrës se suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Lituani, basketbollisti i talentuar 20 vjeçar nga Tetova, Taulant Ibraimi vazhdon suksesine tij. Ibraimi do të luaj në Ligën e Parë te Maqedonisë, në Klubin Basketbollistik të Ohrit.

Klubi i Basketbollit nga Ohri talentin nga Tetova, Taulant Ibraimi e kanë promovuar si një nga përforcimet më të mdhaja në klub këtë sezonë në Ligë të Parë të Maqedonisë, duke shpresuar në fitore të mëdhaja. /TS/

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
Apuestas Deportivas Perú 2022 Casas de Apuestas Per
Pinup Casino Peru Casino en línea pin-u
Pin-up On Line Casino Giriş Onlayn Oyunları Və Qazanc Imkanlarını Açığa Çıxartın
IMG_4592
Afrim Gashi: Fitore plebishitare me 120 mijë vota më 8 maj
C8DA3CE8-FDD4-4E28-A6AA-AFC740774731 (1)
Kasami: Ne do të fitojmë! (Video)
IMG_4591
Arben Taravari: Do jem president i të gjithëve, do sjellim ndryshimin me popullin përpara

DIASPORA