Tre mijë muxhahedinë zbojnë forcat speciale shq...

Tre mijë muxhahedinë zbojnë forcat speciale shqiptare në Manëz

Autori

Autori

Portali Tetova

June 20, 2023, 11:06

Pas një operacioni blic në kampin e muxhahedinëve në Manëz, forcat speciale shqiptare kanë dalë jashtë nga protesta e thuajse 3 mijë iranianëve.

Aksioni nisi me gaz lotsjellës, pas pretendimit të autoriteteve shqiptare se iranianët nuk lejuan hapjen e derës dhe sipas muxhahedinëve dy prej tyre kanë mbetur të vdekur.

Ky informacion nuk është konfirmuar nga policia shqiptare, që gjithsesi ka dalë jashtë nga kampi kur kanë parë që mijëra vetë kanë dalë në protesë.

Forcat speciale kishin një urdhër nga gjykata për kontrolle në kamp, pas dyshimeve se aty është ndërtuar një bazë nga ku janë bërë sulme kibernetike drejt Iranit.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë

DIASPORA