Tre vetura në Bit Pazar shpërthejnë në flakë

Tre vetura në Bit Pazar shpërthejnë në flakë

Autori

Autori

Portali Tetova

May 8, 2023, 09:05

Tre vetura janë djegur në orët e mëngjesit të ditës së sotme, tek ura e Bit Pazarit. Sipas informacioneve të para nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga MPB-ja.

“Më 08.05.2023 në ora 03:11 minuta në SPB-Shkup është denoncuar se në rrugën “Cvetan Dimov” në Shkup zjarri ka përfshirë një “Opel Corsa” me targa të Shkupit në pronësi të 41 vjeçarit A.S. nga Shkupi, “Volksfagen golf” me targa të Gostivarit në pronësi të 46 vjeçarit O.S. nga Gostivari,

një “Pezho” me targa të Shkupit në pronësi të 27 vjeçarit A.M. nga Shkupi dhe një “Audi” me targa të Shkupit në pronësi të 26 vjeçarit A.M. nga Shkupi. Zjarri është shuar njësiti i zjarrfikësve”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA