Uzairi: “Vjen Musa Xhaferi në Tetovën e “bithpa...

Uzairi: “Vjen Musa Xhaferi në Tetovën e “bithpambukave”

Autori

Autori

Portali Tetova

March 14, 2023, 09:03

“Vjen Musa Xhaferi në Tetovën e “bithpambukave”! Siç duket shum shpejt tetovarët harun Musa Xhaferin për të bëmat e tija dhe për thënijen e tij famoze për tetovarët.

Vërtet paska gjetur disa të tillë por nuk jan ata të cilët paraqesin mentalitetin tonë.

Tetova është dhe ka qenë piknisje e çdo ndryshimi për shqipëtarët në Maqedoni, dhe kushdo që mendon me mendjen e Musës gabon rëndë, sepse Tetova vërtet ka bura dhe ju ngelet në fyt,

është kafshat e rënd që nuk kapërdijet!” ka shkruar Anëtari i kryesisë së ASH-së Gadaf Uzairi.

 

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA