Vendos kamera në valixhe për të parë ç’bëjnë pu...

Vendos kamera në valixhe për të parë ç’bëjnë punonjësit e aeroportit me bagazhet (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

May 16, 2023, 08:05

Një burrë ka regjistruar të gjithë rrugëtimin e bagazhit të tij mes kontrolleve të aeroportit pasi vendosi një kamera të vogël para se ta linte atë në ‘check-in’.

Thomas Miller, i njohur me emrin @thomasmiller719 në rrjetin TikTok, ka publikuar një video nga këndvështrimi unik i valixhes së tij pasi argumentotne se “është koha të zbulojmë çfarë bën aeroporti me valixhet tona”.

Pasi instalon kameran e vogël në fund të valixhes së tij, Miller shihet teksa e tërheq bagazhin me karrocë derisa e lë në aeroport.

Video e regjistruar nga kamera e vogël tregon sesi valixhja ecën në rripin e transmetimit ku bën disa kthesa, deri sa arrin në një dhomë të madhe në aeroport.

Video tregon të gjithë rrugëtimin e valixhes por jo procesin e kontrollit para se të transportohej në avionin e fluturimit.

Pamjet e Miller janë shikuar më shumë se 16 milionë herë në TikTok, ku shikuesit shprehen mjaft të zbavitur nga udhëtimi i valixhes.

 

“Përse është kaq interesante kjo video?” pyeste një person, siç thoshte dhe një tjetër: “Është si një aventurë zbavitëse.

“Shumë mirë që zbuluam se nuk i ka ndodhur asgjë. Falemnderit!” shkruante një tjetër.

Të tjerë shpreheshin të zhgënjyer nga rrugëtimi pasi sugjeronin se prisnin më shumë “zhvillime dramatike”.

“Nuk e di se çfarë prisja por prisja më shumë”.

Megjithse regjistrimet në aeroporte nuk janë të ndaluara, rrjeti The Points Guy thotë se regjistrimi i punës së agjentëve doganorë të aeroporteve nuk rekomandohet pasi veprimet nuk konsiderohen publike.

@thomasmiller719 #foryou #foryoupageofficiall #foryoupage #fypシ゚viral ♬ Daylight – David Kushner

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA