Xhaferi: Mirë se erdhe Beqë, mirë se erdhe M’sus

Xhaferi: Mirë se erdhe Beqë, mirë se erdhe M’sus

Autori

Autori

Portali Tetova

March 21, 2023, 08:03

Në tubimin e BDI-së në Çair, kryeparlamentari Talat Xhaferi në fjaëlimin e tij, ka paralajmëruar ndoshta indirekt,
zëvendësimin e Izet Mexhitit dhe Blerim Bexhetit, dy nga figurat kryesore të “Grupit të zjarrit”.

Xhaferi përshëndeti dhe mirëpriti në mënyrë të veçantë dy ish funksionarët e kësaj partie Rafiz Alitin dhe Beqir Asanin.

“Do të doja sonte në mënyrë të veçantë dy miqtë e mi që gjenden mes nesh, në mënyrë të veçantë t’i përshëndes.

Mirë se erdhe Beqë, mirë se erdhe M’sus”, tha Talat Xhaferi./KlanMacedonia

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
enver.jpeg
Shuhet nga jeta Enver Sulejmani nga Tetova, patrioti dhe njeriu që ia kushtoi jetën futbollit
Messi-termeti
Argjentina premton tërheqjen e fanellës ikonë të Messit me numër 10
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA