mickoskiii-696x456
Mickoski: VMRO këtë fundjavë do të njoftoj emrat e ministrave të rinj
414493751_7798908130123539_8101182629160236452_n
Ameti: Po mbyllim një vit plot sfida si zjarrfikës
Screenshot_20231231_123129_Messenger
Intervista e fundvitit, flasin Bilall Kasami, Besnik Emshiu, Blerim Sejdiu dhe Nuhi Neziri
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
BDI: Askush mbi ligjin, të veprohet sipas ligjit për çdo individ
02BCD43B-EDED-480A-BA26-EEE66E3BD585-1392x859.jpeg
Kurti mbledh në Prishtinë Taravarin, Mexhitin, Gashin e Kasamin
drin-ahmeti-soravia-pre-vla-ku
“Tigrat” ndaluan sonte në Shkup Drin Ahmetin, nipin e Ali Ahmetit
itali shqiptarja
Itali, shqiptarja humb jetën tragjikisht në aksident
faton asaf
Asaf Abduramani flet me shifra: Ja sa para ndihmuam Spitalin e Tetovës
DAP-UJP
Ska asnjë ndalesë te sistemi i pagave, njofton DAP
enver.jpeg
Shuhet nga jeta Enver Sulejmani nga Tetova, patrioti dhe njeriu që ia kushtoi jetën futbollit
FB_IMG_1703927160996
Presidentja Osmani nderon me "Medalje presidenciale të meritave" grupin Elita 5

Trend

Autoblinda-Shota-696x429
“Shota” – automjeti i parë ushtarak i blinduar ‘Made in Albania’
izet-sadulla
Duraku i komenton Mexhitit, kritikohet ashpër nga komentuesit
Aeroporti-nderkombetar-i-Shkupit-1-800x533-1-696x464
Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori
IMG_0211-800x631
Aksident trafiku në Shkup, lëndohet rëndë vozitësi
8C18F1D7-3EC0-450B-A0D8-C42E26041E63-696x414
Disa rajone në Maqedoni në fazë portokalli – institucionet me rekomandime
IMG_0273
“Braktisi” Shkupin për Tiranën, Shpat Kasapi zbulon arsyen e zhvendosjes në Shqipëri: Mendova për djalin…
IMG_0272
Mbi 2.800 persona marrin pensione më të larta se 57 mijë denarë
patente-shoferet-780x470-1-696x419
Rrikthehet hallakama para sporteleve të MPB-së
Micko
Ditën e Bajramit do të bëhen të ditur emrat e ministrave të Qeverisë së Re
shkolla-780x439-1-696x392
Vala e të nxehtit, MASH rekomandon shkurtim të orëve për filloristët
mickoskiii-696x456
Mickoski: VMRO këtë fundjavë do të njoftoj emrat e ministrave të rinj

DIASPORA