IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
9A03C708-894F-43C4-9A19-D6D3C0A0C27C-1024x576.jpeg
Durmishi: Tetova ka zotshpije
IMG_5647-1024x630.jpeg
Salltirovski nga EVN: Me mbështetjen e institucioneve do të reduktojmë vjedhjet e energjisë elektrike
Ylber-Amir Dalipi
Ndryshime në SPB-në e Tetovës, shkon Amir Dalipi vjen Ylber Halili
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Komuna-e-Tetoves
Tetovë, Ndryshime kadrovike në inspektoratin komunal
received_871315771069596
Platforma për Investime në Komunitet, mbështetur nga Albiz financuar nga BE
zeqirja-ibrahimi-620x330-1
Dekonstruksion
pellumb-gurra1-1130x635
Tetovari Pëllumb Gurra dizajnoi interierin e Rolls-Royce: Mjaft krenar dhe i emocionuar për këtë arritje
IMG-20230817-WA0004
Bekim Sali shpalos dokumentin, Fatmir Mexhiti megjithatë e ka paguar BRAKON për spitalet modulare
bekim-sali
Bekim Sali: Joshje e Fatmir Mexhiti apo porosi e Artan Grubit vendimi për të paguar BRAKO-n

Trend

bujar-osmani-1
"Bujar Osmani është takuar me Gruevskin, bisedohet për kthimin e tij në Maqedoni"
bujar-osmani-1
"Bujar Osmani është takuar me Gruevskin, bisedohet për kthimin e tij në Maqedoni"
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!

DIASPORA