Izet Mexhiti nuk frikësohet nga shpata e Ali Ah...

Izet Mexhiti nuk frikësohet nga shpata e Ali Ahmetit (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

February 3, 2023, 09:02

Izet Mexhiti nga “Grupi i Zjarrit” sonte në tubimin e organizuar nga Nevzat Bjeta në Gostivar u shpreh se ai nuk frikësohet nga shpata e Ali Ahmetit pasi sot nuk është kohë e monizimit e as e Xhaxhit Enver.

“Sa i përket shpatës, ne kemi kalkulu dhe e kemi menduar mirë kur i kemi hy kësaj pune, ndoshta te qytetarët paraqet një risi që nuk ka ndodh dikush i qeverisë të kritikojë qeverinë,

dikush që ka poste të kritikojë qeverinë dhe ne jemi të lumtur që është një vlerë e re e BDI-së dhe politikës shqiptare, por sa i përket shpatës por edhe emëritimi i grupit të zjarrit,

harrojnë se nuk jemi në kohën e monizimit, nuk jemi në kohën e xhaxhit, jemi në kohën e demokracisë, jemi në kohën e internetit,

 

në kohën e mediave dhe e kanë shumë gabim nëse mendojnë se dikë mund ta frikësojnë me shpatë apo mekanizma tjera apo presione” u shpreh Mexhiti i “grupit të zjarrit” sonte nga Gostivari.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA