“Jemi me Ali Ahmetin”, t’fala nga Manastiri (FOTO)

“Jemi me Ali Ahmetin”, t’fala nga Manastiri (FOTO)

January 12, 2023, 06:01

Dega e BDI-së në Manastir sonte është tubuar në një tubim për të bashkëbiseduar rreth projekteve të qeverisë për vitin 2023.

Siç mësohet në në këtë takim informues është ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi për të informuar dhe biseduar në lidhje me projektet e ardhshme sa i përket Manastrit dhe procesit të Integrimit të Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian.

Siç shihet gjithë Manastiri është mbështetur rreth vijës së Ali Ahmetit dhe vizionit të tij ku edhe salla e takimit është stërmbushur me simpatizues dhe anëtarë të BDI-së që janë bensik ndaj BDI-së dhe Ali Ahmetit.

Vlen të thekësohet se pas vizionit të Ali Ahmetit në Manastir janë rreshtuar funkisonarë të lartë të BDI-së të pushtetit qendëror dhe lokal nga Manastiri.

Ndryshe të shtunën lideri i BDI-së Ali Ahmeti do të nis bashkëbisedimin me banorët e Gostivarit gjegjësisht me Çegranin një takim infomativ rreth ngjarjeve të fundit sa i përket eurointegrimit të vendit në Bashkimin Evorpian.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar

DIASPORA