Kasami: Bashkimi i LEN-it me Vetëvendosjen dhe ...

Kasami: Bashkimi i LEN-it me Vetëvendosjen dhe me votuesit e ASH-së, do të fitojë në zgjedhje

December 23, 2023, 02:12

Në brifingun e mbrëmjes së djeshme me gazetarët, nga Lidhja Europiane për Ndryshim deklaruan se në listën e tyre në zgjedhje do të ketë kandidatë edhe të Lëvizjes Vetëvendosje, përcjell TV21.

Kreu i Lëvizjes Besa nga LEN, Bilall Kasami në deklaratë për media tha se LEN llogarit edhe në votuesit e ASH-së.“Ky bashkim i Lidhjes Europiane për Ndryshim, bashkë me Vetëvendosjen dhe bashkë me votuesin e Aleancës, do të jetë fitues i këtyre zgjedhjeve dhe bindshëm do të fitojë…dhe atë që e thash, bindshëm përball partive tjera”, tha Kasami./tv21.tv

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
431185269_778913454269262_405676716889227549_n
Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit, falenderon mjekun Ilir Hasani për operacionin e suksesshëm
7308C127-A9D6-48B0-9ACA-2E63C57A36C9-696x396
Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit

DIASPORA