Sinan Vllasaliu i përgjigjet Don Xhonit: Asgjë ...

Sinan Vllasaliu i përgjigjet Don Xhonit: Asgjë personale, tekstet janë banale

Autori

Autori

Portali Tetova

January 2, 2023, 04:01

Këngëtari, Sinan Vllasaliu kishte komentuar dhe vlerësuar tekstet e reperit drenicas, Don Xhon. Pas deklaratave të Vllasaliut pati edhe komente nga reperi Isufi, i cili përmes një video i kishte thënë këtij të fundit të bëj kujdes me hundën.
“Bëj kujdes me hundën, se ti e myt hundën Zotni”, kishte thënë Don Xhoni në videon e tij ‘live’.

Pas këtyre deklaratave së fundi për RTV Ora foli edhe Sinan Vllasaliu.

Ai tha se nuk ka asgjë personale me reperin Don Xhon.

 

“As nuk e njoh këtë çunin as nuk e di. Kurgjo personale nuk kam. Tekstet janë banale” – tha Sinani

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA