Tomë Gashi i reagon Miroslav Lajçakut, kjo ësht...

Tomë Gashi i reagon Miroslav Lajçakut, kjo është arsyeja

Autori

Autori

Tetovarja

April 29, 2023, 01:04

Avokati Tomë Gashi i ka reaguar të dërguarit special të BE-së për dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, Miroslav Lajçakut në lidhje me Asociacionin.

Gashi përmes një postimi në Facebook, i drejtohet Lajçakut se nëse është mirë Asociacioni atëherë le ta bëjnë në Sllovaki.

Gashi tutje i drejtohet Lajçakut që mos të lypin nga Kosova diçka që nuk e bëjnë vet.

Postimi i plotë:

Nëse është aq mirë, fillimisht formoji disa në Sllovaki, pastaj shohim. 😉

7.7% hungarezë

1.2% rumunë

1.9% të tjerë

5.4% të paspecifikuar – mund të jenë edhe serbë

Miroslav, mos lypni kah Kosova diçka që nuk e bëni vet!

Ka kaluar koha e të tjereve, tani është koha e Albinit!

Razumesh Miroslave?

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA