received_2470441966679708-750x430
Vrasja në Debresh të Gostivarit
zeqirija-ibrahimi
Ibrahimi: E kuptojë LSDM-në dhe VMRO-në të jenë kundër, por çuditem pse partitë shqiptare kanë frikë nga Asociacioni i Komunave me Shumicë Shqiptare”
Bekteshi
Bekteshi: Nga muaji prill, ndihma të drejtpërdrejta për qytetarët
ambasadori-austri
A po shantazhohet Maqedonia për kazinot?!
vendet-e-rezikshme
15 vendet më të rrezikshme në Tokë (video)
aziri-aliti
Aliti i Alternativës ia dorëzoi detyrën Aliut të ASH-së
Bekim-Sali-Fatmir-Mexhiti
Fatmir Mexhiti e mori detyrën ministër i Shëndetësisë
buka
Prej sot “ngrin” çmimi i bukës në Maqedoni, nuk guxon të shitet më shtrenjtë se 33 denarë
Rama-Kurti
Edi Rama për marrëveshjen në Bruksel: Mos e akuzoni Kurtin për tradhti!
Biden-Tik-Tok
Biden u dha një afat prej 30 ditësh që të gjithëve të hiqnin TikTok nga pajisjet zyrtare
bimet-grindje
Bimët që besohet se sjellin grindje dhe telashe në shtëpi

Trend

IMG_3220
Naim Ismaili zgjidhet kryetar i Këshillit Komunal të Tetovës
adnanaziziiii-696x475
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
billi-696x455
Kasami: BDI 20 vjet nuk e bëri decentralizimin, po harxhojnë paratë që fituan derisa ishin në pushtet
wegferegr
Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet
jklhkl (4)
Dogana e Maqedonisë në aksion! Kapen fustane, motoçikleta e cigare
Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës

DIASPORA