IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
zeqirija-ibrahimi
Ibrahimi: E kuptojë LSDM-në dhe VMRO-në të jenë kundër, por çuditem pse partitë shqiptare kanë frikë nga Asociacioni i Komunave me Shumicë Shqiptare”
Bekteshi
Bekteshi: Nga muaji prill, ndihma të drejtpërdrejta për qytetarët
ambasadori-austri
A po shantazhohet Maqedonia për kazinot?!
vendet-e-rezikshme
15 vendet më të rrezikshme në Tokë (video)
aziri-aliti
Aliti i Alternativës ia dorëzoi detyrën Aliut të ASH-së
Bekim-Sali-Fatmir-Mexhiti
Fatmir Mexhiti e mori detyrën ministër i Shëndetësisë
buka
Prej sot “ngrin” çmimi i bukës në Maqedoni, nuk guxon të shitet më shtrenjtë se 33 denarë
Rama-Kurti
Edi Rama për marrëveshjen në Bruksel: Mos e akuzoni Kurtin për tradhti!
Biden-Tik-Tok
Biden u dha një afat prej 30 ditësh që të gjithëve të hiqnin TikTok nga pajisjet zyrtare
bimet-grindje
Bimët që besohet se sjellin grindje dhe telashe në shtëpi

Trend

Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!
Levizja-BESA
Lëvizja Besa: Kryqi i duhet vetëm BDI-së për të hequr fokusin nga çështjet reale

DIASPORA