azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
zeqirija-ibrahimi
Ibrahimi: E kuptojë LSDM-në dhe VMRO-në të jenë kundër, por çuditem pse partitë shqiptare kanë frikë nga Asociacioni i Komunave me Shumicë Shqiptare”
Bekteshi
Bekteshi: Nga muaji prill, ndihma të drejtpërdrejta për qytetarët
ambasadori-austri
A po shantazhohet Maqedonia për kazinot?!
vendet-e-rezikshme
15 vendet më të rrezikshme në Tokë (video)
aziri-aliti
Aliti i Alternativës ia dorëzoi detyrën Aliut të ASH-së
Bekim-Sali-Fatmir-Mexhiti
Fatmir Mexhiti e mori detyrën ministër i Shëndetësisë
buka
Prej sot “ngrin” çmimi i bukës në Maqedoni, nuk guxon të shitet më shtrenjtë se 33 denarë
Rama-Kurti
Edi Rama për marrëveshjen në Bruksel: Mos e akuzoni Kurtin për tradhti!
Biden-Tik-Tok
Biden u dha një afat prej 30 ditësh që të gjithëve të hiqnin TikTok nga pajisjet zyrtare
bimet-grindje
Bimët që besohet se sjellin grindje dhe telashe në shtëpi

Trend

Adnan-Azizi
Zyrtare, do të ketë votim në Llërcë, Fronti Evropian rrezikon një deputet
7A9DF475-AB1F-46E6-A910-75DC679BAD0D-696x392 (1)
Gjykata Administrative e Maqedonisë refuzon 6 ankesa të Frontit Evropian
policia-mk-780x439-1-696x392
I punësuari në MPB – Shkup kapet me ryshfet prej 12.500 eurove
IMG_3698
Ekskluzive: Krerët e VLEN-it sot takohen me Albin Kurtin në Prishtinë
Screenshot_20240518_113230_Chrome
Koxhaxhiku: Do ta udhëheq seancën konstituive
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA