gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Vucici-krimi
The New York Times nxori lidhjet e Vuçiqit me grupet e krimit, Zëri i Amerikës: A është ende ai partner i besueshëm i SHBA-së?
Reinhard Bütikofer1
Deputeti gjerman i reagon Hillit që e quajti partner Vuçiqin dhe vuri Kurtin në pikëpyetje
duhan-cigare-tetov
Sekuestrohen 120 kg duhan dhe 19 mijë copë cigare në Tetovë
Feta Alimi
Feta Alimi: Dyert e Kuvendit nuk u hapën me çelësa
Grubi-Meyer-3
Grubi priti në takim zëvendës ambasadorin amerikan, Meyer
Micko-kryeministri
Mickoski: Kryeministri i ardhshëm nuk do të jetë shqiptar-nuk do të vlejë marrëveshja LSDM-BDI
Arben Gashi-Edi Rama
LDK i jep mbështetje Albin Kurtit, s'e bën hesap propozimin e Edi Ramës
Visar Ganiu-Ali Ahmeti
Visar Ganiu paralajmëron Ali Ahmetin: Punët nuk janë mirë! (Video)
rama-1-750x430-1
Rama: Ndërkombëtarët janë zot shtëpie në Kosovë, ata e kanë krijuar
rama-kurti
Rama ua dorëzon Macronit dhe Scholzit një draftstatut të Asociacionit, reagime në Kosovë

Trend

...
IMG_0412-800x534
Kurti ndahet baras në shah me mjeshtrin i cili e mposhti Kasparovin
gordana-siljanovska-davkova-1068x728-1 (1)
Presidentja Siljanovska Davkova do të marrë pjesë në Samitin për paqe në Ukrainë
Arafat
Haxhinjtë vazhdojnë udhëtimin shpirtëror me vizitën në malin Arafat
lsdm-4-1-750x430-1-1
Kandidatët e LSDM-së prezantojnë programet e tyre
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
IMG_0379
Kurban Bajrami, qytetarët ankohen për çmimet e larta

DIASPORA