Maqedoni

Ish ushtari i UÇK-së, Ali Ahmeti injoroi 2 Majin dhe Karadakun për Erion Veliajn

Autori

Autori

Portali Tetova

May 2, 2024, 01:05

Ish ushtari i UÇK-së dhe vëllau i dëshmorit, Ardian Krasniqi ka reaguar nëpërmjet rrjete sociale për injorimin që Ali Ahmeti i bëri sot 2 Majit, ku përkujtohet lufta e lavdishme e UÇK-së në Karadak, vetëm për të marrë çmim nga Erion Veliaj.

Ja postimi i tij:

Takimet e tilla behen ne kordinim !
Ka protokoll! Jam i bindur se sikur ta ftonte z.Velijaj do ishte prezent me knaqesi ne kete date te shenjte perkujtimi!
Ali Ahmeti injoroi Gjakun e derdhiur ne Karadak,Injoroi Deshmoret,Familjaret e tyre,Invalid e ish Ushtar,injoroi 2 Majin diten e Çlirimit! Athua ska pse te shkon sepse e injoroin si vitin e kaluar,kane kuptu mileti Kombetarizmin e tije me korrespodenz!

Ahmeti ne kete rast konsideroi qe me shum vota di i bjere ai letra (qmimi si qytetar nderi e kordinuar) se sa vizita e perkujtimi i gjakut te njome ne Sllupqanin Legjendar!

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
Ali Ahmeti
Ali Ahmeti nesër del para mediave!
Blerim-Bexheti
Blerim Bexheti lë komunën e Sarajit, do të vazhdojë si deputet i Kuvendit
IMG_9463
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
IMG_9462
Talat Xhaferi nuk heq dorë nga posti i kryeministrit deri në zgjedhjen e Qeverisë së re
ergergergrerg
Në minaren e xhamisë në Malishevës të Kosovës, hëna zëvendësohet me shqiponjën dy krenare
440745366_1486878815260800_8608143312442509317_n-780x470
Gashi: Do të garantoj të drejtën e mendimit dhe fjalës personale si për deputetët e pushtetit ashtu edhe për ata të opozitës

DIASPORA